30 ГОДИНИ БУРГАСБУС - ЖИВОТЪТ Е ЕДНО ПЪТУВАНЕ! ПРЕЗ МОБИЛНОТО ПРИЛОЖЕНИЕ "ТРАНСПОРТ БУРГАС" ПОНАСТОЯЩЕМ МОГАТ ДА БЪДАТ ЗАРЕЖДАНИ САМО КАРТИ "ОБЩ ПРОФИЛ". ИНФОРМАЦИЯ ЗА ДВИЖЕНИЕТО НА АВТОБУСИТЕ, МОЖЕ ДА ПОЛУЧИТЕ НА СЛЕДНИТЕ ТЕЛЕФОНИ: ЦЕНТРАЛЕН ДИСПЕЧЕРСКИ ПУНКТ: 056/810943; ЗА ГРАДСКИ И МЕЖДУСЕЛИЩНИ ЛИНИИ, ТРЪГВАЩИ ОТ АВТОГАРА ЗАПАД: 056/831427, 0884981270; ЗА ГРАДСКИ И МЕЖДУСЕЛИЩНИ ЛИНИИ, ТРЪГВАЩИ ОТ АВТОГАРА ЮГ: 056/842692, 0885754058.

АВТОГАРА ЗАПАД

 

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!

Възможни са промени в разписанията на линиите, потеглящи или преминаващи през Автогара Запад.

За актуална информация, молим да се свържете с ръководител движение или с фирмата превозвач.

Тел. за информация: 

0885754038 – Каси

0884981270 - Ръководител движение



РЕПУБЛИКАНСКА ТРАНСПОРТНА СХЕМА

БЛАГОЕВГРАД – сектор 2

линия Ахтопол/Слънчев бряг – Бургас – София – Благоевград

“Струма 11″ – 12.00

ВАРНА – сектор 6

 линия Хасково – Димитровград – Стара Загора -  Бургас – Варна

“Арда тур” – 17:30

линия Кърджали– Хасково – Димитровград – Стара Загора – Бургас – Варна

“Кристал” – 11:40

ВЕЛИКО ТЪРНОВО – сектор 12

линия Бургас – Велико Търново

“М-БУС” – 07:30

“Алекс ОК” – 13:30

ЕЛХОВО – сектор 12

линия Бургас – Средец – Болярово -  Елхово

“Бургасволан” – 07:20

КЪРДЖАЛИ – сектор 7 

линия Варна – Бургас – Стара Загора – Димитровград – Хасково – Кърджали

“Кристал” – 13:40

КЮСТЕНДИЛ – сектор 2

линия Ахтопол – Бургас – София – Кюстендил

“Юнион Ивкони” – 13:15

ОМУРТАГ – сектор 11

линия Бургас – Сунгурларе – Чубра – Градец – Котел – Омуртаг

“Изолда” – 07:00

“Омуртаг транс” – 14:00 

ПЛЕВЕН – сектор 2

линия Бургас – Сливен – Казанлък – Габрово – Севлиево – Ловеч – Плевен

“Юнион Ивкони” – 15:00

ПЛОВДИВ – сектор 12

линия Царево – Бургас – Пловдив

“Юнион Ивкони” – 18:00

РАЗГРАД – сектор 6

линия Бургас – Шумен – Разград

“Жеттур” – 13:15

РУСЕ – сектор 6

линия Бургас – Шумен – Разград – Русе

“Евробус” – 14:30

СЛИВЕН – сектор 12

линия Бургас – Сливен

Щука Зареви и сие – 19:05

линия Свети Влас – Бургас – Сливен

РИК – 14:30

СОФИЯ – сектор 2

линия Ахтопол – Бургас – София

“Юнион Ивкони” – 16:15

линия Слънчев бряг – Бургас – София

“Юнион Ивкони” – 07:30; 18:30

линия Синеморец – Бургас – София

“Юнион Ивкони” – 12:15

ТЕТЕВЕН – сектор 12

линия Ахтопол – Бургас – Тетевен

“Валенсия” – 11:25 /вторник, четвъртък и неделя/

ХАСКОВО – сектор 7

линия Варна – Бургас – Хасково

“Ардатур” – 13:00

ЯМБОЛ – сектор 6

линия Бургас – Карнобат – Ямбол

“Таня Транс 2003″ – 11:00

линия Царево – Бургас -  Ямбол

“Юнион Ивкони” – 18:30

линия Варна – Бургас -  Ямбол

“Юнион Ивкони” – 19:00

линия Бургас – Средец – Ямбол

Юнион Ивкони” – 15:30 /през Първенец/

ОБЛАСТНА ТРАНСПОРТНА СХЕМА

АЙТОС – сектор 11

 линия Бургас – Айтос

“М-БУС”
от понеделник до събота: 06:30; 07:30; 08:30; 09:30; 10:30; 11:30; 12:30; 13:30; 14:30; 15:30; 16:30; 17:30; 18:30; 19:30
неделя: 07:30; 08:30; 09:30; 10:30; 13:30; 14:30; 16:30; 19:30

“Айтос автотранспорт”

делник: 07:00; 08:00; 09:00; 10:00; 11:00; 12:00; 13:00; 14:00; 15:00; 16:00; 17:00; 18:00; 19:00
събота: 08:00; 09:00; 10:00; 11:00; 12:00; 13:00; 14:00; 15:00; 16:00; 17:00; 18:00; 19:00
неделя: 08:00; 10:00; 12:00; 17:00; 19:00

ВИНАРСКО – сектор 4

линия Бургас – Камено – Кръстина – Винарско

“М-БУС”

делник: 09:30; 17:30
празник: 19:30

ГАБЪР – сектор 3

линия Бургас – Димчево – Присад – Зидарово – Габър

“Бургасбус”

делник: 11:00; 17:30 /в петък до с. Вършило/
неделя: 17:30 /до с. Вършило/

ГОРИЦА – сектор 4

линия Бургас – Горица 

“БУРГАСБУС” – 08:00; 14:30

ЕЛХОВО – сектор 12

линия Бургас – Елхово

“ДИНОБУС” – 16:00

ЖЕЛЯЗОВО – сектор 8 

линия: Бургас – Русокастро – Желязово

“Бургасбус”
делник: 17:30

КАМЕНО – сектор 4

линия Бургас – Камено

“Бургасбус”  
делник от Бургас: 6:45; 8:30; 10:30; 12:30; 14:30; 16:30
делник от Камено: 7:30; 9:30; 11:30; 13:30; 15:30; 17:30

М-БУС” 

делник от Бургас: 7:30; 9:30; 11:30; 13:30; 17:30; 19:30; 21:15
делник от Камено: 6:30; 8:30; 10:30; 12:30; 14:30; 18:30; 20:30

празник от Бургас: 7:30; 9:30; 15:30; 19:30
празник от Камено: 6:30; 8:30; 12.30; 17.30

КАРНОБАТ – сектор 9

линия Бургас – Айтос – Карнобат

 ”М-БУС” 

делник: 07:00*; 07:45; 08:45; 09:45; 10:45; 11:45; 13:45; 14:45; 15:45*; 16:45; 17:30; 18:30
празник: 08:45*; 12:45; 15:45*; 17:30
* през Миролюбово

линия Бургас – Равнец – Трояново – Аспарухово – Карнобат

“М-БУС”

делник: 07:00; 11:00; 16:00*
празник: 08:30; 16:00
* в понеделник и петък автобусът се отбива до Сърнево и Черково

КРУШЕВЕЦ – сектор 5

линия: Бургас – Ново паничарево – Крушевец

 ”Бургасбус” – 12:30; 17:30

МАЛКО ТЪРНОВО – сектор 5

линия: Бургас – Крушевец – Звездец – Малко Търново

М-БУС”
понеделник, четвъртък и петък – 08:00; 14:00; 16:30
вторник, сряда, събота и неделя – 08:00; 14:00

ПРОСЕНИК – сектор 4

линия: Бургас – Просеник

“Конкорд”

делник: 06:15; 10:40; 15:30

РАВНА ГОРА – сектор 5

линия: Бургас – Росен – Равна гора

“Бургасбус” 

делник: 06:50; 11:45

РУСОКАСТРО – сектор 8

линия Бургас – Русокастро

“М-БУС”

делник: 11:00; 13:30; 15:30

СРЕДЕЦ – сектор 10

линия Бургас – Дебелт – Средец

“Бургаволан” – 08:30; 10:30; 13:00*; 14:00; 16:30; 17:30; 18:30

* делник

“Диана 98″ – 07:10; 09:30; 12:30; 13:30; 17:00; 19:00; 20:00; 22:30

ТРОЯНОВО – сектор 9

линия Бургас – Равнец – Трояново

“Бургасбус”  

делник: 14:00; 17:50; 19:40

Copyright, AniG 2012 Copyright Burgasbus LTD