30 ГОДИНИ БУРГАСБУС - ЖИВОТЪТ Е ЕДНО ПЪТУВАНЕ! ПРЕЗ МОБИЛНОТО ПРИЛОЖЕНИЕ "ТРАНСПОРТ БУРГАС" ПОНАСТОЯЩЕМ МОГАТ ДА БЪДАТ ЗАРЕЖДАНИ САМО КАРТИ "ОБЩ ПРОФИЛ". ИНФОРМАЦИЯ ЗА ДВИЖЕНИЕТО НА АВТОБУСИТЕ, МОЖЕ ДА ПОЛУЧИТЕ НА СЛЕДНИТЕ ТЕЛЕФОНИ: ЦЕНТРАЛЕН ДИСПЕЧЕРСКИ ПУНКТ: 056/810943; ЗА ГРАДСКИ И МЕЖДУСЕЛИЩНИ ЛИНИИ, ТРЪГВАЩИ ОТ АВТОГАРА ЗАПАД: 056/831427, 0884981270; ЗА ГРАДСКИ И МЕЖДУСЕЛИЩНИ ЛИНИИ, ТРЪГВАЩИ ОТ АВТОГАРА ЮГ: 056/842692, 0885754058.

Линия “18″

 

Всички часове се отнасят за тръгване от начална спирка!!!

МАРШРУТ

Бургас (АГ “Запад” – ул. “Одрин” – бул. “Сан Стефано” – бул. “Мария Луиза” – ул. “Индустриална”) – с. Маринка – с. Твърдица


РАЗПИСАНИЕ

делник (от понеделник до петък)

04:30 от Твърдица /през Крайморие/
05:50 до Маринка /през М. рудник/ 06:30 от Маринка /през М. рудник/
06:10 до Извор / без влизане в Твърдица/ 06:50 от Извор /с влизане в Твърдица/
08:00 до Твърдица 08:40 от Твърдица
09:20 до Маринка /през М. рудник/ 10:00 от Маринка /през М. рудник/
11:20 до Твърдица 12:00 от Твърдица
12:40 до Твърдица 13:20 от Твърдица
14:20 до Извор /през М. рудник/ 15:15 от Извор /през М. рудник/
15:30* до Твърдица 16:10* от Твърдица
16:40 до Твърдица 17:20 от Твърдица
18:30 до Извор 19:25 от Извор
19:45 до Извор /през М. рудник/
20:40 от Извор
22:30 до Твърдица /през Крайморие/

 * курсът се изпълнява само в учебни дни

празник (събота и неделя)

05:10 от Твърдицa /през Крайморие/


06:30*
от Маринка /през Пода/
08:10 до Извор /през М. рудник/ 09:05 от Извор
11:20 до Твърдица 12:00 от Твърдица
14:00 до Маринка /през М. рудник/ 14:40 от Маринка /през М. рудник/
19:00 до Извор /през М. рудник/ 19:55 от Извор
22:30 до Твърдица /през Крайморие/

* курсът се изпълнява от 08.01.2022 г.

Copyright, AniG 2012 Copyright Burgasbus LTD